چگونه یک دستگاه تراش CNC را انتخاب نماییم؟

برای خرید دستگاه تراش ابتدا باید به نکات ذیل توجه نماییم:

-مقدار هزینه ای که می خواهیم بابت خرید انجام دهیم

-دقت و عملکرد دستگاه مورد نظر

-کیفیت ساخت دستگاه

-عمر مفید دستگاه

-تعمیر و نگهداری دستگاه

در ابتدا به این موضوع اشاره می کنیم که کلیه دستگاه های صنعتی به دلیل استفاده زیاد و مکرر جهت تولید قطعات، با اصطلاک، استهلاک و فرسودگی همراه خواهند بود؛ بنابراین منطقی به نظر می رسد که دستگاه مورد نظر جهت خرید باید به روز باشد تا با هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری رو به رو نشویم.

معمولاً دستگاه های کارکرده تا حدود 40 الی 60 درصد قیمت دستگاه های آک بند جهت خرید هزینه بر هستند که البته بدیهی است، چرا که مواردی از قبیل سال تولید، میزان کارکرد دستگاه، روش نگهداری آن و ... بر روی قیمت تأثیر خواهند داشت.

دقت دستگاه نقشی اساسی در تولید قطعات ساخته شده از آن دارد. پیشنهاد ما این است که از دستگاه هایی با دقت حدود 0.005 الی 0.01 میلی متر بهره ببرید تا کیفیت تولیدات خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری را جذب نمایید.

امروزه کیفیت نقشی اساسی در تولیدات یک واحد صنعتی دارد. به طوری که هرچقدر مقدار عددی آن بیشتر باشد قطعاً شما می توانید در بازار رقابتی مشتریان بیشتری را جذب کنید و البته دلیل این که مدام ماشین آلات در حال به روز شدن هستند نیز به همین علت می باشد.

با توجه به نوع دستگاه، برند آن و هزینه ای که برای آن کرده اید عمر مفید آن را می توان از دو سال تا 10 سال در نظر گرفت. البته در بلند مدت شاید دستگاه بازهم کارکرد داشته باشد ولی بازدهی آن به شدت کاهش یافته و مدام درگیر تعمیر و نگهداری خواهید شد.

در پایان باید توجه داشته باشید حتماً از شرکتی خرید خود را انجام دهید که توان گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه خریداری شده را داشته باشد. جهت مشاهده فیلم های مربوط به دستگاه های cnc اینجا را کلیک نمایید.

حال با افتخار اعلام می داریم، شرکت صنایع مکانیک کاربین پارت با عنایت به دانش بنیان بودن و در دست داشتن تکنولوژی ساخت انواع دستگاه های تراش cnc محصولات خود را با مناسب ترین قیمت، کم ترین درصد خطا، کیفیت ساخت بسیار مطلوب، گارانتی و خدمات پس از فروش، با توجه به نیاز مشتریان ارجمند تولید می نماید. امید است راهی را که در پیش رو داریم با موفقیت طی کنیم. جهت مشاهده محصولات اینجا را کلیک نمایید.